Witamy na stronie Stowarzyszenia
Miłośników Gminy Pacanów
  1. O nas
  2. Aktualności
  3. Dokumenty
  4. Projekty
  5. Ogłoszenia
  6. 1% OPP
  7. Kronika

Informacje

Adres:
Stowarzyszenie Miłośników Gminy Pacanów
ul. Rynek 15
28-133 Pacanów

Konto bankowe:
96 8517 0007 0040 0400 2189 0001
Nadwiślański Bank Spółdzielczy Solec Zdrój o/Pacanów

Numer KRS
w Krajowym Rejestrze Sądowym:
0000171631

Stowarzyszenie Miłośników
Gminy Pacanów
jest Organizacją Pożytku Publicznego

Napisz e-mail do nas
Strona internetowa SMGP używa plików cookies. Korzystanie z niej oznacza akceptację tego stanu rzeczy. Jeśli nie akcepujesz cookies z naszej strony, po prostu jej nie przeglądaj.


© Stowarzyszenie Miłośników Gminy Pacanów
Projekt i kodowanie Sławomir Cudny 2016

Aktualności Stowarzyszenia Gminy Pacanów w roku 2017

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy - 2017

Po raz kolejny Stowarzyszenie Miłośników Gminy Pacanów zagrało w Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy w Europejskim Centrum Bajki w Pacanowie. Tradycyjnie wystawiliśmy stoisko z przekąskami, w zamian za które można było wrzucić datek do puszki WOŚP. Prawdziwą furorę robiła pieczona noga wieprzowa, którą dzielnie kroił pan Sylweriusz Tomalski oraz zapiekane kanapki, wykonywane przez panie ze Stowarzyszenia – panią Elżbietę Karaś, Annę Wróbel, Joannę Kopczyk – Dziekan, Marię Wójtowicz, Mirosławę Siwiec i Jolanę Wiktorowicz.
Na naszym stoisku nie zabrakło owoców, słodyczy i napojów dla dzieci, a dla dorosłych kawy i herbaty. Panie z SMGP serwowały także domowy smalczyk, na domowym chlebie oczywiście z domowym kiszonym ogórkiem. Oczy cieszyły domowe przetwory oraz małe kanapeczki na krakersach. Nasze stoisko odwiedzili znamienici goście: marszałek województwa świętokrzyskiego pan Adam Jarubas oraz wójt gminy Pacanów Wiesław Skop.
W obsłudze stoiska wspierał panie wiceprezes SMGP pan Michał Kumoń, a zdjęcia wykonał pan Sławomir Cudny.
Efektem naszej pracy było zebranie do puszki WOŚP prawie 1200 zł. Wszystkim, którzy umożliwili osiągnięcie tego rezultatu dziękujemy.Walne Zgromadzenie Członków SMGP - 2017

24 marca 2017, z powodu niskiej frekwencji w II terminie, odbyło się Walne Zgromadzenie Członków Stowarzyszenia Miłośników Gminy Pacanów. Wśród zebranych obecni byli także wójt Gminy Pacanów Wiesław Skop oraz radny powiatowy Krzysztof Eliasz. Po przedstawieniu sprawozdań z działaności Zarządu oraz podsumowaniu dokumentów finansowych przez Komisję Rewizyjną SMGP odbyła się dyskusja, w trakcie której głos zabrał zarówno wójt Wiesław Skop jak i radny Krzysztof Eliasz. Po zakończeniu dyskusji zebrani przyjęli uchwały, zatwierdzające zarówno dokumenty finansowe jak również udzielili absolutorium Zarządowi. Przyjęli także do wiadomości rezygnację z funkcji członka Zarządu SMGP przez Sławomira Cudnego oraz przegłosowali zamiany w składzie Zarządu i Komisji Rewizyjnej. Nowym członkiem Zarządu SMGP została p.Mirosława Siwiec, natomiast nowym członkiem Komisji Rewizyjnej SMGP p.Emilia Kotlarz.