obrazek menu
Witamy na stronie Stowarzyszenia
Miłośników Gminy Pacanów
  1. O nas
  2. Aktualności
  3. Dokumenty
  4. Projekty
  5. Ogłoszenia
  6. 1% OPP
  7. Kronika

Informacje

Adres:
Stowarzyszenie Miłośników Gminy Pacanów
ul. Rynek 15
28-133 Pacanów

Konto bankowe:
96 8517 0007 0040 0400 2189 0001
Nadwiślański Bank Spółdzielczy Solec Zdrój o/Pacanów

Numer KRS
w Krajowym Rejestrze Sądowym:
0000171631

Stowarzyszenie Miłośników
Gminy Pacanów
jest Organizacją Pożytku Publicznego

Napisz e-mail do nas
Strona internetowa SMGP używa plików cookies. Korzystanie z niej oznacza akceptację tego stanu rzeczy. Jeśli nie akcepujesz cookies z naszej strony, po prostu jej nie przeglądaj.


© Stowarzyszenie Miłośników Gminy Pacanów
Projekt i kodowanie Sławomir Cudny 2016

Przekaż 1% podatku na rzecz Stowarzyszenia Miłośników Gminy Pacanów

Stowarzyszenie Miłośników Gminy Pacanów jest organizacją pożytku publicznego, zarejestrowaną pod nr KRS 0000171631. Jako taka jest uprawniona do otrzymywania 1% podatku dochodowego z PIT.
Pozyskane tą drogą kwoty Stowarzyszenie Miłośników Gminy Pacanów przeznacza na swoją bieżącą działaność, zwłaszcza związaną z kosztami dystrybucji żywności pozyskanej z Banków Żywności wśród gorzej sytuowanych materialnie mieszkańców gminy Pacanów - czyli najważniejszego z zadań naszej organizacji.
Wszystkich naszych członków i sympatyków oraz tych, którzy uważają, że nasza działaność jest pożyteczna dla ogółu społeczeństwa Gminy Pacanów, zachęcamy nieustannie do tego, aby część swoich obciążeń podatkowych przeznaczyć dla Stowarzyszenia Miłośników Gminy Pacanów. Można to uczynić podczas corocznego wypełniania zeznania podatkowego PIT, wpisując w odpowiednią rubrykę KRS naszej organizacji - dla przypomnienia 0000171631. Mogą także Państwo zaznaczyć, czy informacje o darczyńcy zostaną nam przekazane podczas rozliczania 1% podatku, czy też chcą Państwo pozostać darczyńcami anonimowymi. Przekazanie 1% podatku nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi kosztami, kwota ta zamiast trafić do finansów państwa polskiego trafia na nasze konto. W ten sposób właśnie obywatele mogą, choć w niewielkim zakresie zadecydować, w jakie ręce i na jaką działalność przeznaczą część swoich podatków.
Za dokonane wpłaty dziękujemy z góry i prosimy o następne.